Redovisning

Redovisning

Vi utför redovisningsuppdrag som är anpassade efter våra kunders olika önskemål, allt från löpande bokföring till färdigt årsbokslut och årsredovisning. Vi hjälper även till med inkomstdeklarationer, skattefrågor och övrig administration.

Vi har erfarenhet av både enskilda firmor, aktiebolag, stiftelser och föreningar. Vi arbetar i moderna och effektiva program för att underlätta för dig som företagare.

Välkommen att kontakta oss för mer information eller för att diskutera en lösning för just ditt företag!

Kontaktuppgifter

Förvaltning

Gabriel Danielsson
VD

070-624 47 77
Gabriel.danielsson@skogstjanst.se

Jonas Siverholm
Skogsförvaltning - Riddarhuset

070-292 51 10
Jonas.siverholm@skogstjanst.se

Ulf Backman
Skogsförvaltning - Östergötland

070-627 88 54
Ulf.backman@skogstjanst.se

Jan Karlsson
Skogsförvaltning - Sörmland/Östergötland

070-319 31 51
Jan.karlsson@skogstjanst.se

Stefan Sjöberg
Skogsförvaltning – Östergötland, Skogsvård/Fastigheter

070-522 25 94
Stefan.sjoberg@skogstjanst.se

Stefan Johansson
Skogsförvaltning / Biobränsle - Östergötland

070-635 14 85
Stefan.johansson@skogstjanst.se

Axel Ekström
Skogsförvaltning – Sörmland/Närke

073-030 06 20
Axel.ekstrom@skogstjanst.se

Jonny Lundberg
Skogsförvaltning - Sörmland

070-635 14 78
Jonny.lundberg@skogstjanst.se

Henrik Schmiterlöw
Skogsförvaltning/Jordbruk - Uppland

070-483 41 46
Henrik.schmiterlov@skogstjanst.se

Patrik Oleinikoff
Skogsförvaltning – Östergötland/Sörmland/Närke

072-545 23 40
Patrik.oleinikoff@skogstjanst.se

Fredrik Ellgren
Skogsförvaltning – Uppland/Stockholm

070-635 06 11
Fredrik.ellgren@skogstjanst.se

Rikard Fjällman
Skogsförvaltning – Dalarna/Västmanland

070-635 06 12
Rikard.fjallman@skogstjanst.se

Peter Andersson
Skogsförvaltning – Dalarna/Västmanland

073-026 27 88
Peter.andersson@skogstjanst.se

Bioenergi

Mattias Sparr
Ansvarig biobränsle

070-222 11 88
Mattias.sparr@skogstjanst.se

Stefan Johansson
Skogsförvaltning / Biobränsle - Östergötland

070-635 14 85
Stefan.johansson@skogstjanst.se

Magnus Hakeman
Biobränsle/virkesinköp - Sörmland/Uppland

076-141 01 71
Magnus.hakeman@skogstjanst.se

Johan Hakeman
Biobränsle - Småland

070-258 79 33
Johan.hakeman@skogstjanst.se

Lars Andersson
Biobränsle - Östergötland/Sörmland

070-770 62 97
Lars.andersson@skogstjanst.se

Virke

Henrik Segersteén
Ansvarig virkesinköp

070-602 54 59
Henrik.segersteen@skogstjanst.se

Anders Gunnarsson
Virkesinköp – Östergötland/Småland

076-127 66 79
Anders.gunnarsson@skogstjanst.se

Mattias Sigurdh
Virkesinköp – Sörmland/Östergötland

072-735 77 11
Mattias.sigurdh@skogstjanst.se

Magnus Hakeman
Biobränsle/virkesinköp - Sörmland/Uppland

076-141 0171
Magnus.hakeman@skogstjanst.se

Nicklas Jägerbrink
Virkesinköp - Östergötland

070-202 33 29
Nicklas.jagerbrink@skogstjanst.se

Administration

Victoria Eriksson
Ekonomi/Virkesredovisning

072-548 23 44
Victoria.eriksson@skogstjanst.se

Helena Larsson
Virkesredovisning

0730-98 95 60
Helena.larssson@skogstjanst.se

Kerstin Thor
Virkesredovisning

072-214 66 80
Kerstin.thor@skogstjanst.se

Maria Wahlström
Biobränsleredovisning

013-14 16 13
Maria.wahlstrom@skogstjanst.se

Catrine Hagström
Biobränsleredovisning

072-548 23 62
Catrine.hagstrom@skogstjanst.se

Pontus Quarford
Virkesredovisning

076-119 32 84
Pontus.quarford@skogstjanst.se

Redovisning/Ekonomi

Sofie Sandberg
Ekonomi/Redovisning

072-548 23 45
Sofie.sandberg@skogstjanst.se

Johanna Lundberg
Ekonomi/Redovisning

073-052 65 41
Johanna.lundberg@skogstjanst.se

Victoria Eriksson
Ekonomi/Virkesredovisning

072-548 23 44
Victoria.eriksson@skogstjanst.se

Anna Borgenvall
Ekonomi

070-635 06 14
Anna.borgenvall@skogstjanst.se

Övrigt

Johan Haggård
IT-administration

070-635 02 05
Johan.haggard@skogstjanst.se

Ronnie Nyström
Traktplanerare/Produktionsledare - Uppland/Stockholm

073-414 71 71
Ronnie.nystrom@skogstjanst.se

Anders Karlsson
Jordbruk

070-485 29 62
Anders.karlsson@skogstjanst.se

Ludvig Nilsson
Byggnader

073 - 513 92 88

Ludvig.nilsson@skogstjanst.se