Deklaration

Deklaration

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla hendrerit in nisl consectetur euismod. Aliquam nulla quam, pharetra id porttitor non, sagittis nec risus. Sed vitae tristique lectus. Cras et mattis nisl, at laoreet enim. Quisque venenatis mauris et purus interdum venenatis. Maecenas maximus lectus feugiat nunc porta, nec blandit lorem finibus. In hac habitasse platea dictumst. Praesent ut purus porta nulla hendrerit lacinia at sit amet augue. Sed orci est, mollis id posuere a, efficitur at magna. Praesent sagittis vulputate scelerisque. Vestibulum vel maximus mi. Donec aliquam urna non facilisis volutpat. Cras in aliquam justo. Integer eget blandit eros, ut venenatis turpis.

Praesent turpis nisi, pulvinar vitae ullamcorper eu, interdum vitae augue. Sed posuere augue sit amet rutrum rutrum. Nulla pretium lectus vitae tortor maximus vestibulum. Etiam dictum porttitor nibh, sit amet placerat diam sagittis vitae. Morbi dapibus sagittis orci vitae rutrum. Etiam eu malesuada nulla. Suspendisse potenti. Pellentesque eget erat ut tortor laoreet consequat. Vivamus ac est at lacus feugiat ullamcorper. Aenean vestibulum nibh vel feugiat auctor. Donec non nisl vel elit fringilla lacinia.

Kontaktuppgifter

Förvaltning

Gabriel Danielsson
VD

070-624 47 77

Gabriel.danielsson@skogstjanst.se

Jonas Siverholm
Skogsförvaltning - Riddarhuset

070-292 51 10

Jonas.siverholm@skogstjanst.se

Ulf Backman
Skogsförvaltning - Östergötland

070-627 88 54

Ulf.backman@skogstjanst.se

Jan Karlsson
Skogsförvaltning - Sörmland/Östergötland

070-319 31 51

Jan.karlsson@skogstjanst.se

Stefan Sjöberg
Skogsförvaltning – Östergötland, Skogsvård/Fastigheter

070-522 25 94

Stefan.sjoberg@skogstjanst.se

Stefan Johansson
Skogsförvaltning / Biobränsle - Östergötland

070-635 14 85

Stefan.johansson@skogstjanst.se

Axel Ekström
Skogsförvaltning – Sörmland/Närke

073-030 06 20

Axel.ekstrom@skogstjanst.se

Jonny Lundberg
Skogsförvaltning - Sörmland

070-635 14 78

Jonny.lundberg@skogstjanst.se

Henrik Schmiterlöw
Skogsförvaltning/Jordbruk - Uppland

070-483 41 46

Henrik.schmiterlov@skogstjanst.se

Patrik Oleinikoff
Skogsförvaltning – Östergötland/Sörmland/Närke

072-545 23 40

Patrik.oleinikoff@skogstjanst.se

Fredrik Ellgren
Skogsförvaltning – Uppland/Stockholm

070-635 06 11

Fredrik.ellgren@skogstjanst.se

Peter Andersson
Skogsförvaltning – Dalarna/Västmanland

073-026 27 88

Peter.andersson@skogstjanst.se

Bioenergi

Mattias Sparr
Ansvarig biobränsle

070-222 11 88

Mattias.sparr@skogstjanst.se

Stefan Johansson
Skogsförvaltning / Biobränsle - Östergötland

070-635 14 85

Stefan.johansson@skogstjanst.se

Magnus Hakeman
Biobränsle/virkesinköp - Sörmland/Uppland

076-141 01 71

Magnus.hakeman@skogstjanst.se

Lars Andersson
Biobränsle - Östergötland/Sörmland

070-770 62 97

Lars.andersson@skogstjanst.se

Virke

Henrik Segersteén
Ansvarig virkesinköp

070-602 54 59

Henrik.segersteen@skogstjanst.se

Johan Haggård
Produktionsansvarig Virke

070-635 02 05

Johan.haggard@skogstjanst.se

Mattias Sigurdh
Virkesinköp – Sörmland/Östergötland

072-735 77 11

Mattias.sigurdh@skogstjanst.se

Magnus Hakeman
Biobränsle/virkesinköp - Sörmland/Uppland

076-141 0171

Magnus.hakeman@skogstjanst.se

Nicklas Jägerbrink
Virkesinköp - Östergötland

070-202 33 29

Nicklas.jagerbrink@skogstjanst.se

Ronnie Nyström
Traktplanerare/Drivningsledare - Uppland/Stockholm

073-414 71 71

Ronnie.nystrom@skogstjanst.se

Roger Åhlén
Traktplanerare - Uppland/Stockholm

076-539 33 78

Roger.ahlen@skogstjanst.se

Kristofer Vestergaard
Drivningsledare/Inköpare - Östergötland/Sörmland

072 - 230 45 31

Kristofer.vestergaard@skogstjanst.se

Daniel Siverholm
Inköpare/Traktplanerare - Östergötland

072 - 230 45 29

Daniel.Siverholm@skogstjanst.se

Administration

Helena Larsson
Virkesredovisning

0730-98 95 60

Helena.larsson@skogstjanst.se

Kerstin Thor
Virkesredovisning

072-214 66 80

Kerstin.thor@skogstjanst.se

Maria Wahlström
Biobränsleredovisning

013-14 16 13

Maria.wahlstrom@skogstjanst.se

Alexandra Graf
Biobränsleredovisning

072-548 23 62

alexandra.graf@skogstjanst.se

Pontus Quarford
Virkesredovisning

076-119 32 84

Pontus.quarford@skogstjanst.se

Redovisning/Ekonomi

Sofie Sandberg
Ekonomi/Redovisning

072-548 23 45

Sofie.sandberg@skogstjanst.se

Johanna Lundberg
Ekonomi/Redovisning

073-052 65 41

Johanna.lundberg@skogstjanst.se

Anna Borgenvall
Ekonomi

070-635 06 14

Anna.borgenvall@skogstjanst.se

Övrigt

Anders Karlsson
Jordbruk

070-485 29 62

Anders.karlsson@skogstjanst.se

Ludvig Nilsson
Byggnader

073 - 513 92 88

Ludvig.nilsson@skogstjanst.se